Mis: COHEHRE üliõpilaskonverentsil “Diversity and Social Inclusion (DiSI)” on vabanenud 6 kohta – kellel on huvi, olla kiired!

Kus: Ghent, Belgia

Millal: 16-20 aprill (saabumine ja lahkumine 15. ja 21. aprill) 2018

Kui palju maksab ja mis on kaetud:

Osavõtutasu: 200€
· See katab osavõtu kursusest, õppematerjalid, kohaliku transpordi organiseeritud vaatamisväärsustega tutvumise tuuril, lõunasöögid, saabumise ja lahkumise puhul korraldatava ühise õhtusöögi.
· Maksimaalselt 4 üliõpilast institutsiooni kohta
· 1 tasuta üliõpilane institutsiooni kohta (seega, kui oled esimene või ainuke, kes oma minekusoovist teada annab, osavõtutasu  200€ sul välja käia pole tarvis)

Ise on vaja katta (lisaks osalustasule) reisikulud, majutus ja õhtusöögid, mis ei ole osa programmist.

TÜAÜ aitab võimlausel katta sõidu- ja majutuskulusid (kui TÜAÜ-l õnnestub leida finantseerija).

 

Info

COHEHRE üliõpilaste konverents “Mitmekesisus ja sotsiaalne kaasamine” on õpiprogramm edendamaks teadlikkust sotsiaalse ebavõrdsusese eri ilmingutest, mis tulenevad ühiskonnas valitsevast mitmekesisusest, sealhulgas digitaalsete oskuste puudumisest, mis võimaldaks kasutada tervishoiusüsteemis kohaldatud innovaatilisi tehnoloogiad.

Programm toetab tulevaste õpetajate ning tervishoiu- ja sotsiaaltöötajate võimet märgata kultuurilisi, sostiaalseid, majanduslikke ja tervislikust seisundist tulenevaid erinevusi ning sotsiaalsete ressursside ebavõrdset jaotumist.

 

Üliõpilaskonverentsi kodulehelt on leitav kogu asjasse puutuv info (sh lähemalt programmist ja selle eesmärkidest, täpne päevakava; kuigi ametlik registreerimine on lõppenud, on kiiretele reageerijatele vabanenud 6 kohta): arteveldehogeschool.be

Programmi kohta käiva kõige uuema infoga ja üliõpilaste poolseks individuaalseks ettevamistamiseks mõeldud “koduste ülesannetega” tutvu siin: Welcome letter preparatory assignments COHEHRE Ghent 2018.

Konverentsi korraldava kõrgharidusasutusi koondava mittetulundusühingu COHEHRE kohta leiab rohkem infot nende kodulehel: cohehre.com

COHEHRE on loodud 1990. aastal. TÜAÜ on COHEHRE liige aastast 2018.