23. mail alustas Tartu Ülikooli Ametiühingus kommunikatsioonipraktikaga Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni eriala esimese aasta tudeng Pille-Riin Määr.

Lisaks ülikoolis õppimisele teeb Pille-Riin kaasa Noorte Meediaklubis, kus ta juhendab meedialaagrites noori. “Valmistun vaimselt ette sügisel toimuvaks meedialaagriks, mida koos Kelli Aiaga (TÜ Ametiühingus on samaaegselt praktikal ka Kelli Aia) korraldama hakkan,” räägib Pille-Riin oma praegustest tegemistest meediaklubis.

Pille-Riinile meeldib vabal ajal jalgrattaga sõitmas käia ning küpsetada. Sõprade absoluutseks lemmikuks on Pille-Riini valmistatud õhuline ja mahlane šokolaadikook. Hobi korras tegeleb Pille-Riin ka fotograafiaga. “Mulle meeldib teha inimestest mustvalgeid portreefotosid, sest need peegeldavad kõige paremini inimeste olemust ja emotsioone,” ütleb Pille-Riin.

Pille-Riini praktika Tartu Ülikooli Ametiühingus lõppeb 20. juunil.

Tartu Ülikooli Ametiühing pakub praktikandile võimalust tutvuda ametiühingu sise- ja väliskommunikatsiooniga, kirjutada pressiteateid, koostada meediaplaan, kujundada plakat, hallata Facebooki lehte, teha TÜ Ametiühingut tutvustav video ja osa võtta ürituste korraldamisest.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.