Illustratsioon põhineb: pixabay.com

Missioon

Tartu Ülikooli Ametiühingu missioon on oma liikmete tööalaste, majanduslike ja sotsiaalsete õiguste ning huvide eest seismine. Koostöös Tartu Ülikooliga soovime muuta paremaks töötajate ja üliõpilaste töö- ning õppetingimusi.

Visioon

Tartu Ülikooli Ametiühingu visioon on oma liikmete ja Tartu Ülikooli arengule kaasaaitamine läbi tõhusa koostöö ning kommunikatsiooni.

Väärtused

Koostöö

Peame oluliseks koostööd oma liikmete ja partnerite, ülikoolide ja teiste kõrgharidust väärtustavate organisatsioonide vahel nii Eestis kui välismaal.

Ettevõtlikkus

Väärtustame ja toetame hariduspõhist ettevõtlikkust, mis aitab kaasa Eesti ühiskonna ja majanduse arengule.

Avatus

Oleme avatud välismaailmale uuenduste ja arengu eesmärgil, mida kasutame TÜ Ametiühingu liikmeskonna kasvatamiseks ja koolitamiseks. Viime ellu uusi ideid, mis toetavad ametiühinguliikumise positiivset kuvandit ja aitavad ellu viia uusi mõtteid.

Õiglus

Peame töösuhetes väga tähtsaks õiglust ja seaduslikkust. Seisame selle eest, et TÜ Ametiühingu liikmete õigusi ei rikuta ja aitame omalt poolt kaasa Tartu Ülikooli probleemide lahendamisele.

Akadeemiline vabadus

Väärtustame akadeemilist vabadust, mille põhiline eesmärk on otsiv vaim ja vaba mõtlemine uute teadmiste saamiseks, rakendamiseks ja nende levitamiseks. Pakume Tartu Ülikooli ja Eesti arengusse dialoogi töötajate ja tööandjate vahel, mis lähtub teaduslikust metoodikast ja mõtlemisvabadusest, mitte poliitilisest ega majanduslikust survest.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.