Foto: pixabay.com

TÜ Ametiühingu poolt oma liikmetele pakutavad hüved ja soodustused on järgmised:

  • Soodne puhkamisvõimalus suveperioodil hooajalises Pärnu puhkekodus
  • Tasuta juriidiline nõustamine tööküsimustes
  • Tasuta nõustamine muudes tööga soetud küsimustes
  • Osaline prillide kompensatsioon
  • Matusetoetus
  • Eesti Ametiühingute Keskliidu (EAKL) soodustused

Pärnu puhkekodu

Tartu Ülikooli Ametiühing pakub oma liikmetele suveperioodil võimalust puhata hooajalises Pärnu puhkekodus. Puhkekodu tegutseb alates 2023. aasta Pärnumaa Kutsehariduskeskuses (sel suvel Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilaskodus). Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilaskodu asub aadressil Pärnu linn Niidupargi 16, mis on kesklinnast 3,5 km kaugusel ja HAIGLA bussipeatusest 5 min jalutuskäigu kaugusel. Hoone ees suur parkla. Ümbruskonnas on suurepärased kergliiklusteed ja hea võimalus liikuda nt rattaga. Saada olevad kuupäevad puhkamiseks on 1. juuni kuni 30. juuni ja 10. juuli kuni 19. august. Majutusperioodi pikkus on puhkaja poolt vabalt valitav. Ühe ööbija tasu ööpäevas on 11 eurot (käibemaksu ei lisandu). Tasu ei sisalda voodipesu (lina, padjapüür, tekikott, käterätt), mille saab lisada 3 eurose lisatasu eest. Toad on kahe- ja kolmekohalised. Võimalus on võtta tuba ka üksinda (AÜ-le kehtib soodushind). Kaks kahekohalist tuba moodustadavad omaette boksi ühise wc ja duširuumiga, samuti on kahe toa peale külmik. Kolmesel toal on oma wc ja duširuum ning külmik. Toad paiknevad kolmel korrusel. Igal korrusel asuvad kaks kööki, milles on kasutada mikrolaineahi, veekeedukann, pliit ja ahi. Eelnevalt tegutses suvine TÜAÜ Pärnu puhkekodu aastaid Pärnu Raeküla Kooli ruumides (aadressil Käo 4), kus aga koolielu ümberkorralduste tõtte see sellest astast enam võimalik ei ole. Koha broneerimise kohta puhkekodus saate infot TÜ Ametiühingult aadressile union@ut.ee.

Tasuta juriidiline nõustamine tööküsimustes

Tartu Ülikooli Ametiühing pakub oma liikmetele tasuta juriidilist nõustamist tööga seotud küsimustes. Juriidilist abi annab Eesti Ametiühingute Keskliidu (EAKL) palgaline jurist, kelle juurde suunab Tartu Ülikooli Ametiühing.

Tasuta nõustamine muudes tööga soetud küsimustes

Tartu Ülikooli Ametiühing aitab oma liikmetel lahendada erinevaid tööga soetud probleeme, pakkudes nõustamist, astudes konkreetseid samme ja pakkudes moraalset tuge.

Osaline prillide kompensatsioon

Tartu Ülikooli Ametiühing pakub oma liikmetele osalist prillide kompensatsiooni. Toetuse saamiseks on vaja esitada TÜ Ametiühingule avaldus ja prillide ostutšekk.

Matusetoetus

  1. Tartu linn maksab surma hetkel rahvastikuregistri andmetel Tartu linnas elanud isiku (surnu) kohta toetust matuse korraldamise kulude katmiseks surnu abikaasale, sugulasele või hõimlasele. 2018. aastast alates 250 eurot.
  2. Lähedase inimese surma korral toetab Tartu Ülikool töötajat, hüvitades osaliselt matusekulusid. Töötaja surma korral toetab ülikool tema lähisugulast. 2020. aastal 250 eurot.
  3. Tartu Ülikooli Ametiühing pakub oma liikmetele pereliikme surma korral matusetoetust, mille suuruseks on 128 eurot. Toetuse saamiseks on vaja esitada TÜ Ametiühingule avaldus ja koopia lahkunud pereliikme surma tõendist.

EAKLi soodustused

TÜ Ametiühing on Eesti Ametiühingute Keskliidu (EAKL) liige, seetõttu laienevad kõigile meie liikmetele EAKL liikmesoodustused. Olulisimad soodustused on Alexela,  Circle K ja Olerexi pakkumine mootorikütustele, Alexela pakkumine elektrile ja kodukütteks maagaasile, Büroomaailma pakkumine ja erinevad spaa ja sanatooriumi pakkumised üle Eesti. Näiteks pakuvad Alexela,  Circle K ja Olerex kaardiomanikele vastavalt 3, 3.2 ja 3.6 senti/L soodsamat kütusehinda, lisaks muud soodustused. Täpsema loetelu soodustustest leiad EAKLi kodulehelt. Samast leiad ka juhendi, kuidas Circle K soodustuste saamiseks EAKLi liikmekaart oma Circle K kontoga aktiveerida.

EAKLi liikmekaardi tellimise sooviga pöördu TÜ Ametiühingu poole.

Lisainfo

Lisainformatsiooni saamiseks, soodustuste kasutamiseks või töömurede korral võta ühendust e-posti teel:

E-post: union@ut.ee