Foto: pixabay.com

TÜ Ametiühingu poolt oma liikmetele pakutavad hüved ja soodustused on järgmised:

  • Soodne puhkamisvõimalus suveperioodil hooajalises Pärnu puhkekodus
  • Tasuta juriidiline nõustamine tööküsimustes
  • Tasuta nõustamine muudes tööga soetud küsimustes
  • Osaline prillide kompensatsioon
  • Matusetoetus
  • Eesti Ametiühingute Keskliidu (EAKL) soodustused

Pärnu puhkekodu

Tartu Ülikooli Ametiühing pakub oma liikmetele suveperioodil võimalust puhata hooajalises Pärnu puhkekodus, mis tegutseb Pärnu Raeküla Kooli ruumides (aadressil Käo 4). Puhkekodu varustusse kuuluvad uued voodid ning madratsid. Võimalik on rentida voodipesu hinnaga 5 eurot komplekt. Puhkaja kasutada on külmkapp, röster, võileivagrill, mikrolaineahi ja veekeetjad. Pärnu puhkekodus saab suvel puhata viiepäevaste perioodide kaupa vastavalt kokkuleppele Pärnu Raekülas Kooliga (puhkamine toimub enamasti juulis ja augustis). TÜ Ametiühingu liikmele ja tema pereliikmele (abikaasa, elukaaslane, laps ja lapselaps) on puhkekodu maksumus 8 eurot ööpäevas (seega viiepäevase perioodi eest kokku 40 eurot) puhkaja kohta (2022 hooaja hinnakirja järgi). Broneerimine käib läbi TÜ Ametiühingu, saates avalduse aadressile union@ut.ee.

Pärnu puhkekodu

Tasuta juriidiline nõustamine tööküsimustes

Tartu Ülikooli Ametiühing pakub oma liikmetele tasuta juriidilist nõustamist tööga seotud küsimustes. Juriidilist abi annab Eesti Ametiühingute Keskliidu (EAKL) palgaline jurist, kelle juurde suunab Tartu Ülikooli Ametiühing.

Tasuta nõustamine muudes tööga soetud küsimustes

Tartu Ülikooli Ametiühing aitab oma liikmetel lahendada erinevaid tööga soetud probleeme, pakkudes nõustamist, astudes konkreetseid samme ja pakkudes moraalset tuge.

Osaline prillide kompensatsioon

Tartu Ülikooli Ametiühing pakub oma liikmetele osalist prillide kompensatsiooni. Toetuse saamiseks on vaja esitada TÜ Ametiühingule avaldus ja prillide ostutšekk.

Matusetoetus

  1. Tartu linn maksab surma hetkel rahvastikuregistri andmetel Tartu linnas elanud isiku (surnu) kohta toetust matuse korraldamise kulude katmiseks surnu abikaasale, sugulasele või hõimlasele. 2018. aastast alates 250 eurot.
  2. Lähedase inimese surma korral toetab Tartu Ülikool töötajat, hüvitades osaliselt matusekulusid. Töötaja surma korral toetab ülikool tema lähisugulast. 2020. aastal 250 eurot.
  3. Tartu Ülikooli Ametiühing pakub oma liikmetele pereliikme surma korral matusetoetust, mille suuruseks on 128 eurot. Toetuse saamiseks on vaja esitada TÜ Ametiühingule avaldus ja koopia lahkunud pereliikme surma tõendist.

EAKLi soodustused

TÜ Ametiühing on Eesti Ametiühingute Keskliidu (EAKL) liige, seetõttu laienevad kõigile meie liikmetele EAKL liikmesoodustused. Olulisimad soodustused on Alexela,  Circle K ja Olerexi pakkumine mootorikütustele, Alexela pakkumine elektrile ja kodukütteks maagaasile, Büroomaailma pakkumine ja erinevad spaa ja sanatooriumi pakkumised üle Eesti. Näiteks pakuvad Alexela,  Circle K ja Olerex kaardiomanikele vastavalt 3, 3.2 ja 3.6 senti/L soodsamat kütusehinda, lisaks muud soodustused. Täpsema loetelu soodustustest leiad EAKLi kodulehelt. Samast leiad ka juhendi, kuidas Circle K soodustuste saamiseks EAKLi liikmekaart oma Circle K kontoga aktiveerida.

EAKLi liikmekaardi tellimise sooviga pöördu TÜ Ametiühingu poole.

Lisainfo

Lisainformatsiooni saamiseks, soodustuste kasutamiseks või töömurede korral võta ühendust e-posti teel:

E-post: union@ut.ee