Tartu Ülikool kutsub õpihuvilisi suveülikooli, kus saab osa võtta põnevatest täiendkoolitustest.

Seekord leiab suveülikooli kavast varasemate suvede populaarsemad kursused, kuid nende seas on ka mitmeid uusi. Suveülikool toimub seitsmes erinevas kohas: Tartus, Tallinnas, Viljandis, Narvas, Pärnus, Läänemaal ja Soomes. Suvekursuseid on enam kui 30 ja kõige rohkem toimub neid Tartus, kus saab valida kuueteistkümne erineva kursuse vahel.

Enamus kursuseid toimub augustis, kuid ka juuni lõpus ja juuli alguses leidub huvilistele midagi. Näiteks toimub Tartus 25. – 29. juunil rahvaraamatukoguhoidjate suveakadeemia ja Tallinnas saab 4. juulil lähemalt tutvuda organisatsioonikultuuriga, kuidas seda mõista ja rakendada positiivses võtmes.

Augustis on just psühholoogiahuvilistele palju huvitavat, näiteks saab Tartus praktiseerida, kuidas loovaid meetodeid erinevate probleemide lahendamiseks kasutada, läbipõlemist ennetada ja uusi teadmisi omandada. Tallinnas on võimalik tutvuda inimeste ostukäitumist mõjutavate teguritega ning saada ülevaade, kuidas tulla toime käitumisprobleemidega laste ja noorukitega.

Viljandis on võimalus proovida kangastelgedel kudumist, Narvas harjutada vene keelt ja Pärnus praktiseerida tantsulist liikumist. Läänemaal ja Soomes saavad maastikumaali huvilised harjutada maastiku maalimist ja seda kõike just vabas õhus.

Alates 2000. aastast alguse saanud Tartu Ülikooli suveülikool toimub sel aastal juba 19. korda. Suveülikooli võlu on vaba ja mugav õhkkond ning rahulik ja suvine ülikoolilinn on sealjuures omaette väärtus. See on mõeldud kõigile, kes soovivad end erialaselt või huvialaselt täiendada.

Rohkem infot Tartu Ülikooli suveülikooli kohta leiab aadressilt: https://www.ut.ee//suveulikool.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.