Foto: Kersti ja Jaak Bergmann

Foto: Kersti ja Jaak Bergmann

Käesoleval, 2023. aastal oli meil tarvis ümber korraldada TÜ Ametiühingu Pärnu suvise puhkamise korraldus. Nimelt ütles meile edasise koostöö üles senine hea partner Pärnu Raeküla Kool seoses nende juures toimuvate suurte ümberkorraldustega. Seejärel oli meil kiiresti tarvis leida uus lahendus suviseks puhkamiseks Pärnus. Nüüd pakub puhkajatele suvist majutust Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilaskodu. Sealsed tingimused olid puhkajate arvates suurepärased. Suur tänu neile, kes andsid puhkamise kohta tagasisidet, ning Kersti ja Jaak Bergmannile meeleolukate piltide eest, mis siin postituses on avaldatud!
 
Järgmiseks aastaks on eelkokkulepe Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpilaskodu juhatajaga samuti olemas ja Tartu Ülikooli Ametiühingu puhkajad on oodatud sealses kenas majutuses ka järgmisel aastal. Suurema tõenäosusega on vabamad puhkamisvõimalused augustikuus ja kui ammuoodatud remont veelgi viibib, on puhkamine võimalik ka teistel suvekuudel.
 
Allpool kaks meeleolukamat väljavõtet liikmete tagasisidest uuele TÜAÜ Pärnu puhkekodule:
“Olin Pärnus 2 nädalat ja jäin väga rahule. Esiteks oli  privaatne, nii et sain isegi oma teadust natuke teha, keegi ei seganud.”
 
“Ma olen Pärnus puhanud Ülikooli AÜ kaudu rohkem kui 20 suve ja tunnistan, et nii häid tingimusi pole veel olnud.”
Foto: Kersti ja Jaak Bergmann
Foto: Kersti ja Jaak Bergmann

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.