Foto: pixabay.com

Lisaks Alexelale saavad ametiühinguliikmed nüüd soodustust ka Circle K ja Olerexi tanklates. Alexela pakub soodustust mootorikütustele 3 senti liitri kohta ning erihinnaga gaasi ja elektrit. Circle K soodustus mootorikütustele on 3,2 senti liitrilt ning 15% odavam autopesu. Olerexi soodustus on mootorikütustele 3,6 senti liitri kohta ning 20% soodsam autopesu ja kohv, lisaks soodustus muudele toodetele. Alexela ja Olerexi soodustus töötab automaatselt Eesti Ametiühingute Keskliidu (EAKL) ühtses süsteemis oleva ametiühingu liikmekaardi esitamisel, Circle K soodustuse aktiveerimise juhendi leiad Ametiühingute Keskliidu kodulehelt http://eakl.ee/liitu/liikmete-soodustused.
 
Lisaks oleme sõlminud koostöölepinguid erinevates Eesti piirkondades, kus ametiühinguliikmed samuti soodsamaid hindu nautida saavad.
 
Narvas, The Irish Embassy Pub’is (asukoht: Paul Kerese 2, Narva), kus liikmekaardi esitamisel kahanevad letihinnad 10% ning privaatsaali kasutamine on renditasuta.
 
Kuressaare Linnahotell pakub ametiühinguliikmetele liikmekaardi ettenäitamisel soodustust majutuselt -20%. Ühese toa hind on 39 €/öö, kahene tuba maksab 46 €/öö ning sviit 55 €/öö ja need hinnad sisaldavad hommikusööki.
 
Järvamaal, Tallinn-Tartu maantee ääres asub uus ja moodne söögipaik nimega Tikupoiss, kus ametiühingu liikmekaardiga saab soodustust -10%.
 
Järgmiseks loodame teavitada uutest lisandunud soodustustest erinevates spaades ja sanatooriumides (Toila Sanatoorium, Noorus, Viimsi Spa)

Eesti Ametiühingute Keskliit, mille alla kuulub ka Tartu Ülikooli Ametiühing  pakub koostöös partneritega ametühinguliikmetele mitmeid teisigi soodustusi. Lisainfot ja täieliku loendi soodustustest leiad EAKLi kodulehelt. Liikmekaardi saab tellida TÜAÜ kaudu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.