Tunnustussõnad ütles 2019 aasta tudengisõber Tiit Land

Eesti Üliõpilaskondade Liit (EÜL) valis sel aastal (21. novembril 2020) tudenigsõpradeks Akadeemilised Ametiühingud ja Andi Hektori.
 
Tunnustussõnad kandis videotervitusena ette eelmise aasta tudengisõber TTÜ rektor Tiit Land. Vaata, mida tunnustavat on Tiit Landil öelda akadeemilste ametiühingute kohta (allalaetav fail; Youtube)
 
Tiit Landi sõnutsi:
“Akadeemilised Ametiühingud on tõstnud viimase aasta jooksul Eesti Üliõpilaskondade Liidu sõnumite tõsiseltvõetavust avalikkuses ja riiklikult, seistes koos EÜL-iga tasuta kõrghariduse säilimise eest. Nad on olnud heaks koostööpartneriks ürituste korraldamisel ja rahvaalgatuse eestvedamisel ning suhtunud EÜL-i kui võrdväärsesse partnerisse. Tänu nende panusele on teadlased*, tudengid ja akadeemilised töötajad koondunud ühise eesmärgi nimel kokku ning aidanud üksteist võimestada teemades, mille nimel üksi seistes kipub jõuetus tekkima. Koostöö tulemusel on suudetud edukamalt osutada valupunktidele teadus-arendustegevuse ja kõrghariduse maastikul ning see on toonud ka tulemusi.”
 
Vaata ka, millega on Tiit Landi silmis selle tiitli välja teeninud Andi Hektor (allalaetav fail; Youtube
 
Vaata detailsemalt EÜLi kodulehelt.
 
*mõeldud on Eesti Teaduskoda ja Eesti Noorte Teaduste Akadeemiat  

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.