Foto: tartu.postimees.ee

TÜ ja EMÜ üliõpilasesinduste poolt korraldatud meeleavaldusest “Toetusavalduse õppejõududele” Tartus Haridusministeeriumi ees Peeter Põllu pargis võttis osa umbes 100 osavõtjat. Osalesid üliõpilased, õppejõud ja teised akadeemilised ning mitteakadeemilised töötajad, samuti Tartu Ülikooli ja Maaülikooli Ametiühingud.

Toetusavaldusel võtsid sõna Mona Sõukand Tartu Ülikooli Üliõpilasedustusest, Tartu Ülikooli üliõpilaskonna esimees Allan Aksiim, TÜ
praktilise filosoofia teadur Mats Volberg, Eesti Üliõpilaskondade Liidu asejuht Kristel Jakobson, TÜ analüütilise keemia professor Ivo Leito, TÜ molekulaarimmunoloogia professor Pärt Peterson, Haridus- ja teadusministeeriumi kõrghariduse osakonna juhataja Margus Haidak, Heiki Lill Eesti Ametiühingute Keskliidust ja Maaülikoolist ja Tartu Ülikooli Ametiühingu esinaine Ruth Tammeorg. Vaata meeleavalduse kajastust Tartu Postimehes ja ERR-is ja Novaatoris.

Suur tänu üliõpilastele eestvedamise, tarkuse ja ettenägelikkuse eest! Nii ongi õige, tuleb vaadata tulevikku ja teha kõik endast olenev kvaliteetse teaduse ja kõrgharidusõppe nimel, et kindlustada Eesti haritus ka edaspidi!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.